Drodzy rodzice!

W związku z corocznym tworzeniem Planu Wychowawczego oraz Programu Profilaktycznego bardzo proszę o przeanalizowanie w.w. dokumentów, które znajdują się na stronie internetowej szkoły i zgłaszanie propozycji zmian w programach.

Swoje spostrzeżenia proszę przekazać dziecku w formie notatki bądź telefonicznie - do pedagoga szkolnego.

 

Dziękuję.

Pedagog szkolny: Dominika Makosiewicz-Zboina

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w dniu 1 września 2016 r. godz. 9.00

Rada Pedagogiczna w dniu 31 sierpnia 2016 r. godz. 10.00

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Dn. 23 czerwca 2016 r. o godz. 14.00 na sali gimnastycznej naszego gimnazjum odbyła się wielka uroczystość pożegnania absolwentów. Uczestniczyli w niej zaproszeni goście m. in. Wójt Gminy Pszczółki Hanna Brejwo, dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, rodzice oraz uczniowie.

W tym roku szkolnym Absolwentem Publicznego Gimnazjum w Pszczółkach została Natalia Klamann, która uzyskała średnią 6,0 i wzorowe zachowanie. Ponadto zdobyła wysokie wyniki z egzaminu gimnazjalnego. Jest to uczennica o wszechstronnych zainteresowaniach. Pięknie tańczy, śpiewa, również posiada zdolności kierowania zespołem, ponieważ była przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

Podczas akademii Pani Dyrektor Bożena Jaskólska wręczyła inne, jakże ważne wyróżnienia: Sportowcem Roku został Paweł Zemke, Mistrzem Ortografii - Julia Dziewulska, Mistrzem Logiki – Natalia Kuzioła, Osobowością roku – Aleksandra Mikołajczyk. Za wydarzenie roku uznano reprezentację naszych uczniów - Nikoli Le, Adriany Derleckiej, Klaudii Zasady , Krystiana Pobłockiego w obradach sejmu w Warszawie. Uczniowie ci jako jedyni z powiatu gdańskiego otrzymali mandaty posłów w tym roku. Nagrodę z rąk pani dyrektor otrzymał Szymon Świątek - uczeń pierwszej klasy, który zdobył pierwsze miejsce w Matematycznej lidze zadaniowej. Wielu uczniów pozyskało tytuł Wzorowego Absolwenta. Należy również pamiętać, że podziękowano rodzicom, którzy prężnie pracowali na rzecz szkoły.
Uroczystość uświetniły występy taneczne oraz wokalne uczniów. Po akademii zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców absolwentów. Uczniom kończącym gimnazjum życzymy realizacji dalszych celów i marzeń! Udanych wakacji!

Magdalena Pawlak