2013/2014

Dnia 21.11.2013 odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego.W konkursie wzięło udział 8 uczestników.Do etapu rejonowego zakwalifikował się jeden uczeń Maciej Rakowski zdobył on 48 pkt. na 60 pkt.

Dnia 13 lutego 2014 odbył się etap rejonowy kuratoryjnego konkursu informatycznego. Wziął w nim udział jeden uczeń naszej szkoły - Maciej Rakowski. Uzyskał on 31 punktów na 40 możliwych i zajął  23 miejsce (na ponad 200 uczestników).

W finale Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego, który odbył się 19 marca 2014 roku. Uczeń naszego gimnazjum Maciej Rakowski okazał się najlepszy spośród wszystkich uczestników! Maciej zdobył 56 pkt na 60 możliwych i zdystansował konkurencję. Oznacza to, że z ponad 60 000 gimnazjalistów w naszym województwie, najlepszy informatyk uczy się w naszym gimnazjum! To ogromny sukces, którego gratulujemy Maćkowi!

Sprostowanie

Po rozpatrzeniu uwag dotyczących wyników przez komisję konkursową jeden z uczniów biorących udział w konkursie wyprzedził Maćka uzyskując 57 punktów.

2012/2013

Dnia 26 listaopada 2012 odbył się etap szkolny kuratoryjnego konkursu informatycznego. Znakomicie zaprezentowali si? Maciej Rakowski z klasy IIa oraz Michał Drożęcki z klasy IIIb zdobywając ponad 90% punktów możliwych do zdobycia na tym etapie. Pozwoliło im to na pewne zakwalifikowanie do etapu rejonowego. Serdecznie gratulujemy!

Dnia 10 stycznia 2013 odbył się etap rejonowy kuratoryjnego konkursu informatycznego.Wzięło w nim udział dwóch uczniów naszej szkoły. Obaj poradzili sobie świetnie z testem przygotowanym przez organizatorów. Maciej Rakowski zdobył 29 punktów i pewnie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego - zajmując 24 miejsce w eliminacjach (ponad 240 uczestników), a 6 wsród uczniów klas drugich. Michał Drożęcki zdobył 25 punktów - zaledwie 1 punkt dzielił go od kwalifikacji do kolejnego etapu. GRATULACJE!

Finał konkursu odbył się 12 marca 2013 r. Miło nam poinformować, że Maciej Rakowski został laureatem wojewódzkiego konkursu informatycznego! Maciej w finale uzyskał 49 na 60 punktów możliwych do zdobycia. Serdecznie gratulujemy Maćkowi i życzymy dalszych sukceów.