Rok szkolny 2017/2018

II miejsce w Powiatowych Zawodach Szachowych

Rok szkolny 2014/2015

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w szachach

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych chłopców

V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt

V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców

II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

IV miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA bieg na dystansie 2000 m( chłopcy)

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA bieg na dystansie 600 m( chłopcy)

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut dyskiem( chłopcy)

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA bieg na dystansie 600 m( chłopcy)

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut oszczepem( chłopcy)

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut oszczepem(dziewczyny)

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut oszczepem(dziewczyny)

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut dyskiem(dziewczyny)

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut dyskiem(dziewczyny)

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut dyskiem(chłopcy)

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut dyskiem(chłopcy)

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w szachach

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych chłopców

IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych dziewcząt

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt

IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

VI miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA bieg na dystansie 2000 m( chłopcy)

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA bieg na dystansie 600 m( chłopcy)

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut dyskiem( chłopcy)

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA bieg na dystansie 600 m( chłopcy)

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut oszczepem( chłopcy)

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut oszczepem(dziewczyny)

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut oszczepem(dziewczyny)

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut dyskiem(dziewczyny)

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA pchnięcie kulą(dziewczyny)

I miejsce w Powiatowych Wyścigach Rowerowych ,,POMERANIA”

IV miejsce w finałach wojewódzkich w Wyścigach Rowerowych ,,POMERANIA

I m w Powiatowym Turnieju Tańca Sportowego