Dnia 30.03.2017 roku bibliotekarz oraz grupą uczniów z klasy IIa wzięło udział w spotkaniu z uczniami z klasy ,O' b, c. Na spotkaniu gimnazjaliści czytali bajki dzieciom o tytułach: Śpiąca Królewna, Kopciuszek oraz Jaś i Małgosia. Dzieci z zainteresowaniem słuchali swoich straszych kolegów i koleżanek.

 

 

 

 

 

Dnia 2 marca 2017 roku  uczennice naszego gimnazjum wzięły udział w spotkaniu z  autorkę poczytnych książek dla młodzieży i dorosłych - Magdalenę Witkiewicz. Pisarka zaraziła wszystkich uczestników spotkania swoim przeogromnym poczuciem humoru ! Spotkanie odbyło się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pszczółkach.

Zapraszamy do oglądania zdjęć dotyczących działań podjętych przez bibliotekę w bieżącym roku szkolnym:

http://pgpszczolki.na1.pl/index.php?view=event&folder=Biblioteka&option=com_eventgallery&Itemid=83

Dnia 9 grudnia 2015r. bibliotekarz wraz z grupą 9 uczniów z klas: IIIB, IIB i IIC wziął udział w spotkaniu z uczniami klasy „0” SP w Pszczółkach. Na spotkaniu młodzież czytała dzieciom bajki z podziałem na role. Dzieci z zainteresowaniem słuchały swoich starszych koleżanek i kolegów. Na zakończenie spotkania dzieci w ramach podziękowania zaśpiewały i zatańczyły dla gimnazjalistów.

Dnia 27.11.2015r. gimnazjaliści wzięli udział w spotkaniu z pisarzem Sławomirem Koprem – autorem książek biograficznych z czasów PRL.