Na stan dzisiejszy(19.01.2018r.).

 

1. Bieg 100m - Bakan Piotr - 12,18 sek.

2. Bieg 300m - Ciołek Daniel - 40,90 sek.

3. Bieg 600m - Mitlewski Marcin - 1,33,17 min

4. Bieg 1000m - Bukowski Michał - 3,01,30 min

5. Bieg 2000m - Ślemp Andrzej - 6,37,58 min

6. Rzut oszczepem - Nowak Grzegorz - 42,07 m

7. Rzut dyskiem - Groos Krystian - 41,80 m

8. Pchnięcie kulą 5kg - Groos Krystian - 11,85 m

9. Skok w dal - Wierzbowski Adrian - 5,95 m

10. Skok wzwyż - Kotynia Paweł - 170 cm

11. Sztafeta szkolna 4x100

- Chabros Klaudiusz

- Hinc Mateusz                                        50,88 sek

- Krampa Szymon

- Tomkowicz Bartosz

12. Sztafeta powiatowa 4x100

- Wierzbowski Adrian - PG Pszczółki

- Kuchta Dawid - PG Pszczółki                      49,64 sek

- Bazan Piotr - PG Pszczółki

- Rosa Przemysław - Gimnazjum Straszyn

Rok szkolny 2017/2018

II miejsce w Powiatowych Zawodach Szachowych

Rok szkolny 2014/2015

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w szachach

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych chłopców

V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt

V miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców

II miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

IV miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA bieg na dystansie 2000 m( chłopcy)

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA bieg na dystansie 600 m( chłopcy)

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut dyskiem( chłopcy)

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA bieg na dystansie 600 m( chłopcy)

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut oszczepem( chłopcy)

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut oszczepem(dziewczyny)

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut oszczepem(dziewczyny)

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut dyskiem(dziewczyny)

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut dyskiem(dziewczyny)

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut dyskiem(chłopcy)

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut dyskiem(chłopcy)

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w szachach

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych chłopców

IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych dziewcząt

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt

IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

VI miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA bieg na dystansie 2000 m( chłopcy)

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA bieg na dystansie 600 m( chłopcy)

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut dyskiem( chłopcy)

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA bieg na dystansie 600 m( chłopcy)

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut oszczepem( chłopcy)

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut oszczepem(dziewczyny)

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut oszczepem(dziewczyny)

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA rzut dyskiem(dziewczyny)

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w LA pchnięcie kulą(dziewczyny)

I miejsce w Powiatowych Wyścigach Rowerowych ,,POMERANIA”

IV miejsce w finałach wojewódzkich w Wyścigach Rowerowych ,,POMERANIA

I m w Powiatowym Turnieju Tańca Sportowego